Zkušenosti a recenze ze světa půjček a exekucí.

blok exekuce

Vše o exekuci na jednom místě.

Naleznete zde články světa financí, půjček a exekucí. Pevně věříme, že články uvedené zde, vám pomohou se snáze orientovat ve světa financí a zejména v oblasti exekuci a dluhů. Naleznete zde články typu, co exekutor může zabavit, co exekutor nemůže, či velmi vyhledávané, jak se dělí dluhy v manželství. A mnohé další infomace, které vám pomáhají v těžkých situacích.

Konsolidace půjček – když už je půjček příliš.

přidáno:14.1.2014 12:49
Konsolidace

Jednou z možností, jak ušetřit peníze na splácení stávajících půjček, je nekupovat zbytečnosti. Avšak ve většině případů již výdaje na domácnost snížit nejdou a splátky velkého množství půjček bývají neúnosné. Pokud s touto situací chcete něco udělat, pak většina bankovních i nebankovních společností nabízí produkt Konsolidace stávajících půjček. Tento produkt již pomohl mnoha klientům od velkých problémů. Konsolidace dokáže ulevit vašemu zatíženému rozpočtu a to dost výrazně.

Kdo konsolidaci využije?

Konsolidaci využijí klienti, kteří mají několik stávajících půjček a chtějí splácet méně, či chtějí snížit výši splácené částky. Je daleko jednoduší splácet jednu půjčku. Bohužel konsolidace půjček nebývá schválena každé ...


   

CEE - Centrální evidence exekucí.

přidáno:22.11.2013 15:23
Policie

I exekutoři mají svůj registr exekucí – k čemu slouží CEE?

Centrální evidence exekucí – také známá pod zkratkou CEE. Jedná se o veřejný registr, který je provozován českou Exekutorskou komorou. Zde exekutoři zapisují pravomocná rozhodnutí soudu o exekuci.Pokud jste v CEE zapsání a chcete, aby jste byli vymazání z této databáze, do které nahlíží velké množství firem, pak se tak stane do 15 dní po pravomocném zastavení exekuce, či vymožení pohledávky exekutorem, soudem.

Kolik stojí náhled do Centrální evidence exekucí?

Pokud chcete nahlídnout do CEE, který se řídí vyhláškou č. 329/2008 Sb., O centrální evidenci exekucí. Tento náhled je zpoplatněn za k ...


   

Osobní bankrot poslední záchrana před věřiteli.

přidáno:6.11.2013 19:00
registr

Dnes jsme si pro vás připravili, článek o oddlužení a osobním bankrotu. V posledních letech se stále více setkáváme s lidmi, kteří již nestíhají splácet všchny své závazky vůči věřitelům, a dostávají se do bezvýchodné situace. Někteří jsou tak předluženi, že nemají možnost své dluhy do konce života splatit. Nejčastěji tyto astronimické dluhy vznikají z bankovních a nebankovních půjček, kdy se jedna nezplacená půjčka vyplácí dalšími a následovně se vše nakupí. I pro tyto občany je zde řešení. Jedná se o osobní bankrot a níže si povíme více, co je potřeba k získání osobního bankrotu.

1. Co to je oddlužení? Je to jedno z možných řešení. Dlužník se nachází v úpadku, pokud má více věřitelů a není schopen plnit své závazky. Pokud dlužní ...


   

Registr dlužníků - Solus, NRKI, BRKI - Kolik stojí výpis z registru?

přidáno:18.9.2013 10:53

registr

Bankovní registr klientských informací (BRKI)

Existuje od roku 2002. Jeho prostřednictvím si české banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů.

Aktuální uživatelé BRKI:
Česká spořitelna, Československá obchodní banka, GE Money Bank, HVB Bank Czech Republic, Komerční banka, Živnostenská banka, Raiffeisenbank, eBanka, Hypoteční banka, Citibank, Českomoravská stavební spořitelna, Stavební spořitelna České spořitelny, Wüstenrot - stavební spořitelna, BAWAG Bank CZ, Wüstenrot hypoteční banka, Raiffeisen stavební spořitelna, HYPO stavební spořitelna, Modrá pyramida stavební spořitelna, Volksbank CZ a Oberbank AG pobočka Česká republika.

Nebankovní registr klientských informací (NRKI)

Existuje od ro ...
   

Jak na dluhy? Jak se dostat ze začarovaného kruhu?

přidáno:9.10.2012 10:40
exekuce, vyplácení exekuce

Čím dál častěji se setkáváme s největším problém českého obyvatelstva a tím je předluženost, a dluhy. Mnozí nestíhají splácet, a začínají se točit v začarovaném kruhu, splátek a výdajů. V nejhorších případech toto končí exekucí, dražbou nemovitosti, osobním bankrotem, bohužel na každému je osobní bankrot povolen, a věřitelé se snaží vyhlášení bankrotu zabránit. Přeci jen příjdou o značnou část půjčených peněz.

Jak tedy zabránit nejhoršímu? A nepř ...


   

Exekuce, Exekutor - vy se ptáte, my odpovídáme.

přidáno:13.7.2012 10:22

exekuce, vyplácení exekuce

Připravili jsme pro vás okénko s nejčastějšími otázkami a odpověďmi. Mnohým z vás pomůžou objasnit mnoho dotazů.

Na co můžu půjčku použít?

Půjčku můžete použít na cokoliv (vyplacení exekucí, zástav, dražeb nebo jen získání rychlé hotovosti).

Za jak dlouho je půjčka vyřízena?

Po obdržení potřebných podkladů je schválení půjčky do 24 hodin, výplata finančních prostředků je zhruba do 3 až 7 pracovních dnů.

Platím nějaké poplatky předem?

Neplatíte žádné poplatky předem ani manipulační poplatky za schválení půjčky jako u jiných firem. Odhad nemovitosti je zdarma a to u produktu kde jsme přímí investoři!

Budu s půjčkou, kterou m ...


   

Osobní bankrot, oddlužení fyzických osob

přidáno:29.5.2012 09:33
osobní bankrot

Dostali jste se do tíživé finanční situace, kdy Vás stíhá více dluhů, mátě na svůj účet několik exekucí, vymahači se u Vás domáhají doma okamžité úhrady, ale vy nejste schopni ze svých příjmů vše uhradit a navíc kvůli úrokům dluhy narůstají místo, aby se snížily. Nebo jste se pokusili řešit situaci další půjčkou, ale zjišťujete, že další splátky nezvládnete uhradit?
Máme pro vás řešení - osobní bankrot, kdy Vám bude umožněno řešit svoji nepříznivou finanční situaci formou postupného splácení prostřednictvím insolvenčního správce. Tzv. oddlužení formou splátkového kalendáře Vás zbaví honby exekutorů a vymahačů a na místo nich budete komunikovat pouze s jedinou osobou – soudem u ...


   

Obrana před exekucí

přidáno:23.3.2012 09:41
exekuce

Proti usnesení o nařízení exekuce i proti usnesení o nařízení výkonu rozhodnutí se můžete bránit odvoláním do 15-ti dnů ode dne jeho doručení s tím, že v odvolání lze namítat pouze skutečnosti rozhodné pro nařízení exekuce, kterými jsou například nevykonatelnost exekučního titulu, věcná legitimace oprávněného a povinného či prekluze přiznaného práva. K jiným skutečnostem soud nepřihlíží a odvolání odůvodněné jen těmito odmítne. V exekučním řízení již tedy nelze zkoumat otázku oprávněnosti nároku oprávněného. Stejně tak nebude soud při rozhodování o exekuci zkoumat vaše majetkové poměry.

Je-li exekuce již nařízena, můžete u pověřeného soudního exekutora podat návrh na odklad exekuce, kterému bude vyhověno, budou-li pro odklad exekuce ...


   

1

Kdo nám fandí:

Nejnovější inzeráty
Spolupracujeme: